Як чемпіонка з пауерліфтингу ходила в гості до учнів тернопільської школи (Фото)

11041900_1581651512121562_7153368138677393484_oТриває спортивна акція від Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення – «Секрет успіху». Цього разу організатори завітали у школу №10.

Учні четвертих класів отримали можливість на власні очі не тільки побачити, а й змогли поспілкуватися з чемпіонкою світу з пауерліфтингу Лілією Проць, повідомили у групі “Тернопільський-Міський-Центр- Фізичного-Здоров’я-Населення“.

Читайте також. Легка атлетика: тернополянка — срібна призерка Чемпіонату України

Спортсменка розповіла власну життєву історію про досягнення спортивної мети, згадала свлї поразки та перемоги, перепони на шляху до спортивної слави, дала поради про те, як потрібно працювати над собою, аби досягнути бажаного. Словом, поділилася секретом свого спортивного успіху.

Діти були враженні кількістю медалей і кубків, що радували їхні очі на екрані і на презентаційному столі. Усе це їм навіть дозволили потримати в руках. Згодом Лілія відповідала на запитання учнів, які наввипередки піднімали руки.

Читайте також. Найкращі гирьовики-любителі працюють у Чортківському слідчому ізоляторі (Фото)

- Такий спосіб популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді міста є дієвий на думку багатьох спортивних експертів, - кажуть фахівці. - Знайомство зі спортсменами, які прославили Тернопіль та Україну у світі, це - допомога молодим людям у самореалізації та досягненні власної мети. Це також чудова можливість авторитетом для молоді та своєю розповіддю змінити чиєсь життя.

Софія Левицька