Як автомайданівці у Кременці роль святого Миколая виконували (Фото, Відео)

автомайданНа Кременеччині автомайданівці на кілька годин стали «святим Миколаєм» для хворих діток, малечі із малозабезпечених родин і тих, чиї батьки воюють в АТО.

Не залишилися без подарунків і працівники міліції та ДАІ, повідомили у прес-службі місцевого осередку ГО «Автомайдан».

Читайте також. Автомайданівці з Тернопілля вже ремонтують 15-ту машину для бійців АТО (Фото)

Здивування, щира радість і сльози від розчулення. Такою була реакція і малечі, і дорослих на Кременеччині, коли до їхньої хати стукав справжній Миколай із мішком на плечі. З нього він діставав подарунки та солодощі.

Усього активісти відвідали близько 30 родин, подарунки отримали дітки, віком від 2 до 12 років. Це малюки, хворі на ДЦП, дітки із малозабезпечених родин. А також ті, чиї батьки нині воюють.

Читайте також. ВО «Автомайдан» у Тернополі: контроль влади і силовиків, допомога бійцям і полоненим (Фото)

- Дуже шкода, що всіх фізично не змогли привітати, - журяться активісти. - Ініціатива була нашою, подарунки купували і пакували самі, ми ж і розвозили та вручали. Ми були прикро вражені реакцією декого з малюків. Ніби дітки вперше бачили і Миколая, і подарунки.

Батьки декого з дітей згодом телефонували і дякували. Вони були здивовані, що за всі роки тільки тепер про них згадала держава. І дуже дивувалися, коли чули, що активісти до державних коштів чи владних кабінетів не мають жодного стосунку.

Отримали сюрпризи від святого Миколая цього року і кременецькі працівники міліції та ДАІ. Правоохоронцям вручили примірник Конституції України, а ДАІвцям – «Правил дорожнього руху».

Софія Левицька