Уряд України переглянув своє рішення щодо змін при перетині лінії розмежування на Донбасі

ф1Жодних змін порядку перетину лінії розмежування на Донбасі, що мали відбутись із 29 жовтня, з української сторони поки не буде.

Як повідомляє Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, Уряд України на засіданні 16 жовтня відклав початок дії  Постанови Кабміну “Про затвердження Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій” на місяць, тобто до 29 листопада.

Як ідеться в повідомленні, таке рішення Кабміну викликане численними скаргами громадян України, яким для перетину КПВВ на Донбасі довелося в терміновому порядку оформляти нові документи для дітей. Наразі на оформлення необхідних документів, які потрібні будуть для перетину лінії розмежування на Донбасі з 29 листопада, Уряд дав громадянам України ще додатковий місяць.

“Отримавши численні звернення громадян та проаналізувавши ситуацію, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України прийняло рішення про необхідність відтермінувати вступ у дію цих правил. Тож, за ініціативи Міністерства під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято рішення призупинити вступ у дію постанови на 30 днів, тобто до 28 листопада цього року”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Запроваджують нові правила перетину лінії розмежування на сході країни (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Постанова Кабінету Міністрів України від 17 липня цього року передбачає зміну переліку документів кількох категорій населення для перетину КПВВ на лінії розмежування. Зокрема, пропускати неповнолітніх за свідоцтвом про народження уже не будуть, бо в цьому документі немає фото і ідентифікувати особу дитини за свідоцтвом про народження неможливо. Для перетину КПВВ з 29 листопада діти віком 14 років мають мати закордонний паспорт України.