“Я щасливий, коли бачу бійців, які раді, що про них турбуються”, – каже волонтер з Тернополя (Відео)

східТернопільські підприємці допомагають військовим на Сході. Вже 19 раз із гуманітарною допомогою з громадськими активістами в зону АТО вирушив тернопільський підприємець Василь Конько.

Теплі речі, харчі, прилади і дитячі малюнки вже незадовго отримають наші бійці. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Правоохоронців з Тернополя на блокпостах майже щовечора обстрілюють з боку Луганська (Фото)

Василь Конько – родом з Луганщини. Колись військовий, а зараз – підприємець. Уже більше 20 років живе і працює у нашому місті. Чоловік розповідає, що йому допомагають багато друзів-підприємців: хтось – дизпаливом, хтось – грошима, інші – теплими речами чи продуктами.

- Мені допоміг Тарас Пастух, який з червня служить у 128-й бригаді в Дебальцевому. Його рідні, друзі дуже багато допомогли продуктами, зимовим одягом, буржуйками, ковдрами, подушками. Словом, все, що бачите в цих транспортних засобах, це - завдяки йому і його друзям, – розповідає підприємець Василь Конько.

Читайте також. Допомогу на півтора мільйона гривень привезли у Тернопіль з Франції (Відео)

За три з половиною місяця чоловік наїздив 46 тисяч кілометрів. Потрапляв в дорозі в різні ситуації.

- Були перепони, було різне. Під обстріли потрапляли, але я почуваюся набагато щасливіше, коли бачу бійців, які дуже раді, що про них дбають, турбуються. Їхня радість для мене важливіша за ті всі кілометри. Там я - набагато щасливіший, ніж тут, - каже волонтер.

Перемир’я Василь Конько називає «декоративним». Адже терористи далі обстрілюють наші війська і українські міста. Допомога нашим солдатам нині вкрай необхідна, зокрема теплі речі: одяг і взуття. Бійцям треба готувалися до зими.

- Де я був? Константинівка, Ясинувате, Попасна, Дебальцеве, Лисичанськ, Щастя. Нижче не спускався, де Старобешеве, Маріуполь. Там не був, не буду обманювати. А от цей край, більша частина Луганської області, я ж родом звідти, знаю дороги, як проїхати, як безпечніше доїхати. На самих початках, то їздив ще в Ізюм, Слов’янськ. Ті місця я знаю, - додає він.