“Я пишаюся тим, що живу в такому місті, бо воно – прекрасне!” – тернополянин (Фото)

10675653_1525106464441094_9096645103138394028_nСвоє захоплення історичним годинником у центрі міста та лавками довкола нього висловив корінний тернополянин Вільям Цегольник.

Чоловік розповів, що багато мандрував світом, але Тернопіль усе одно вважає найкрасивішим містом. Співкувався з ним днями речник Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради (фото – також їхні).

Читайте також. Тернополю – до Дня Миколая: біля унікального годинника встановили лавочки (Фото)

А тим часом у соціальних мережах створили групу: “НІ ЛАВКАМ НАВКОЛО ТРИКУТНОГО ГОДИННИКА В ЦЕНТРІ ТЕРНОПОЛЯ!!!”. Там навіть опитування проводять серед тернополян – подобається їм новація влади чи ні. Наразі перемагає варіант: “Перенести лавочки під арку, що веде до Українського дому “Перемога”. Хоча є дописувачі, які не проти, аби все залишили, як є.

- Нам потрібно красуватися-милуватися своїм містом, і я знаю, що кажу, бо бував у багатьох країнах. Але в нас є проблема – люди, які всього, що зроблене, не бережуть, не цінують. От наприклад, подарували нам таку чудову скульптуру – «Випадкова зустріч». І що? Вкрали. Стільки всього нищать наші люди, що серце кров’ю обливається, - каже Вільям Цегольник. - Я дуже тішуся тому, що протягом кількох останніх років після періоду депресії і занепаду Тернопіль став таким красивим, стільки робіт у всіх куточках міста виконують, усе вдосконалюється. Нехай не всім подобається те, що робиться, але я маю з чим порівняти. Був час, коли взагалі нічого не робили...

Щодо обгородження годинника лавками Вільям Анатолійович висловився також доволі категорично.

Читайте також. У Тернополі відреставрують будинки, що є культурною спадщиною

- Правильно зробили, що відгородили. А це що, хрест чи Матір Божа, що до нього треба лізти? Таку реліквію треба захищати від вандалів і від тих, що з балончиками ходять. Мені дуже подобається, як все підібрано і зроблено, подобається також і моїм товаришам. Лавки і урни ковані – дорогі речі, розкішні, можна сказати, - додає чоловік. - Цінувати потрібно те, що нам, тернополянам, на центральному майдані міста такий подарунок зробили! Я пишаюся тим, що я живу в такому місті і з гордістю можу розповідати своїм товаришам про те, як наше місто живе, бо воно – прекрасне!

Додамо, лавочки навколо тристороннього годинника встановили нещодавно і ця новація відразу збурила дискусію серед тернополян. Багато дописувачів у соціальних мережах стверджували, що лавочкам там - не місце. Втім, знайшлося у місті і чимало тернополян, які ідею міської влади схвалили.

Читайте також. Ще два тролейбуси із Чехії курсуватимуть Тернополем на Старий Новий рік

Пані Люда запевнила, що лавки лише доповнили годинник.

- Мені дуже подобається ідея встановлення лавок, - каже жінка. - Коли встановили тут годинник, я ще тоді уявила собі, що біля нього мають бути лавки. Була здивована, коли прийшовши сьогодні сюди, побачила, що моя мрія втілилася. Мені ці лавки дуже сподобалися! Я таких ще ніде не бачила, тому вважаю їх одною із «родзинок» Тернополя.

Думку тернополянки продовжує пані Майя, яка відпочиває поряд.

Читайте також. У свята в Тернополі працюватимуть лише чергові дитсадки

- Це - головна площа міста, тут завжди людно. Те, що встановили лавки, великий «плюс». Я часто прогулююся центром і бачу, що лавки майже завжди зайняті. Зараз стало більше шансів знайти собі місце для відпочинку, - додає вона. - Це правильно, що встановили їх поблизу годинника, адже це - місце для зустрічей.

До речі, речник управління ЖКГ стверджує, що людей, яким не подобаються лавочки, вона не зустріла. А що про це думаєте ви? Можете залишати свої коментарі під цією публікацією.

Софія Левицька