“Я не претендую”, – Стрєлков різко висловився про самопроголошені “республіки” окупованого Донбасу

Стрєлков в цивільному говоритьТак звані “ДНР” і “ЛНР” Стрєлков зневажливо назвав “недореспубліками”.

Про  це колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі, написав у мережі.

Жорстко відповівши на звинувачення колишніх соратників у підтримці екс-ватажка сепаратистів Павла Губарєва, Стрєлков прямо заявив,  що бойовики в самопроголошеній “ДНР” не перестають ділити “владу”, якої насправді не мають, бо всім на окупованому Донбасі заправляє Кремль.

“Я не претендую ані на найменшу участь у владі у вашій недореспубліці, яку ви (всі гуртом, включаючи різноманітних ходаковських і пургіних ) «злили» ще в 14-му, коли кинулись «ділити владу» із сопінням, вереском і штовханиною ліктями”, – написав Стрєлков.

Читайте також: Перемога ЗСУ в будь-якому разі: Стрєлков сказав, як російські окупанти втечуть з Донбасу за кілька годин

Він додав, що вже п’ятий рік сепаратисти на окупованому Донбасі поводяться, як павуки в банці, і вперше визнав, що про створення на окупованому Донбасі так званих “народних республік” не йшлося ніколи, бо боротьба за “владу” між сепаратистами почалася відразу, як тільки на Донбас  прийшла “руская вєсна”.

"Я нічого не забув: ні зради, ні ударів у спину (від вас, нинішніх "донецьких патріотів"), ні поливання лайном і добірною брехнею", - підкреслив Стрєлков.

Читайте також: «Безглуздо і непереконливо», — Стрєлков про заяву глави МСЗ Росії щодо самопроголошених «ДНР» і «ЛНР»

ф1