“Я хочу додому”, – Фірташ прагне повернутись в Україну

Фірташ на виборчій дільниці в Відні під час українських виборів
Фірташ на виборчій дільниці в Відні під час українських виборів

Українському олігарху Дмитру Фірташу повернули його паспорт і він хоче повернутися з Австрії в Україну.  Про це бізнесмен розповів в інтерв’ю газеті “Сегодня“.

Олігар стверджує, ящо залишатись жити в Австрії не буде, хоч із побутом проблем нема – він вже налогоджений.

Читайте також: Таємне в українській політиці стає явним — повна версія сенсаційних свідчень Фірташа і свідків у суді Відня

Журналіст поцікавився у Дмитра Фірташа, коли олігарх зможе повернутися в Україну, на що той відповів:

"У принципі, я можу їхати хоч сьогодні, мені паспорт віддали, у мене цих проблем немає".

Читайте також: Суд Відня відмовив США в екстрадиції Фірташа

"Побут нормально влаштований... Я вже рік із чимось тут живу. Це складно, тому що я все одно хочу додому, я звик жити вдома. Україна – мій дім. Якщо б я хотів жити десь в іншому місці, я там давно б влаштувався. Але я хочу додому", - зазначив олігарх.

Разом із тим Фірташ запевняє, що залишив дітей в Україні - вони ходять до школи в Києві, хоча дружина була проти цього, а також "відмовив" менеджерів своїх компаній від отримання дозволів на проживання в Австрії.

Дмитро Фірташ також сказав, що як уродженець західної України і в Австрії щонеділі ходить до церкви. (Дмитро Фірташ, нагадаємо, народився в сені Синьків Заліщицького району Тернопільської області - ред.).

Читайте також: Співпраця МВС України і ФБР США дає результати: в справі Фірташа з’явились нові гучні імена

Нагадаємо, що МВС України відкрило кримінальне провадження за фактом злочинної змови між «Нафтогазом» і компанією олігарха Фірташа «Ostchem». Підозрюють, що через змову Україна втратила 5,7 мільярдів гривень.