“Я думаю, що попереду нас очікує тільки дружба” – Зеленський оцінив сусідські взаємовідносини з Україною

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський оцінює відносини України та Польщі як непогані та вірить в майбутню дружбу між країнами.

Президент вважає, що сучасні країни не мають сперечатися щодо складних історичних питань.
Про це він сказав під час прес-марафону. “Було декілька зустрічей з президентом (Польщі) Дудою, я зустрічався з вашим прем’єр-міністром окремо, з депутатами польськими. У нас зараз налагодилися відносини. Відносини – досить непогані. Ми зробили робочу групу. І робочі групи зустрічаються”, – сказав президент.
“Ми пам’ятаємо нашу історію, ми не можемо її забувати, але ми повинні розуміти сьогодні, що існує сучасність, сучасні країни, сучасні відносини, сучасні люди, які між собою не повинні сперечатися іноді, якщо це стосується рішення історичних складних питань з обох країн. Я думаю, що попереду нас очікує тільки дружба. Я впевнений у цьому”, – додав глава держави.
Зазначимо, наприкінці вересня Україна надала Польщі дозвіл на проведення пошуково-ексгумаційних робіт. Ексгумація має проводитися українськими дослідниками разом з польськими експертами після виконання необхідних процедурних дій, які має здійснити польський Інститут національної пам’яті.