“Я брав участь у трьох операціях по віджиму сірої зони”, – учасник АТО з Горлівки сказав, коли закінчиться війна на Донбасі (Відео)

МАртін Брест КП у військ формі на передовій селфі зверху“Я брав участь у трьох операціях по “віджиму” сірої зони. Ми заходили вдень під Докучаєвськ на 3 км. Це було 14 березня рік назад”, – так сказав про свою участь у визволенні Донбасу від російських окупантів уродженець Горлівки Мартін Брест.

Воювати в складі ЗСУ за український Донбас він пішов із шостою хвилею мобілізації. Воював у легендарній 72-ій “Чорній бригаді” ЗСУ.

Читайте також: У бойовиків мінус одна БМП: українські бійці показали, як її знищили (Відео)

Брав участь у легендарній операції, коли українські бійці знищили дві БПМ ворога і на передову подякувати їм телефонував Президент України.

Читайте також: Президент зателефонував на передову бійцю, котрий знищив БМП бойовиків

Тепер Мартін Брест допомагає українській армії як тільки може: і словом (він популярний блогер і ведучий радіо “Армія ФМ”), і ділом – возить “по-тихому” допомогу бійцям 72-ї бригади, які зараз тримають “промку” Авдіївки.

Читайте також: «Ракети вийшли. Слава Україні!», — блогер Мартін Брест виклав оригінальну версію удару США по авіабазі Сирії

“Я просто хочу свою землю назад. Я хочу приїхати в Горлівку і щоб там не висіло це триколірне шмаття”, – каже Мартін Брест.

Він вважає, що війна на Донбасі закінчиться перемогою України тоді, коли кожен український чоловік пройде через захист своєї країни не на словах, а на ділі.

Про те, як він сам для себе прийняв рішення піти на війну і як стають українськими патріотами, Мартін Брест розповів у програмі “Новые Герои Донбасса“, выпуск №23, Мартин Брест” Фабрика Думки “Донбас”