Я б ніколи не міг подумати, що наші комбати на крові хлопців підуть в Раду – кіборг “Барс” (Відео)

5c16c94761008305172d751032_319e0451Українські комбати на крові героїв пройшли до Верховної Ради України, вважає командир другої штурмової роти ДУК «Правий сектор» на прізвисько «Барс». Про це він розповів в інтерв’ю каналу «24».

За його словами, зараз легше воювати в донецькому аеропорту, ніж спостерігати за тими подіями, які відбуваються в Києві. «Змін я не бачу. Мені легше там, на передовій, вдома, тут просто неможливо. Після того, що там, тут неможливо. Дізнавшись, скільки хлопців померли, і за що вони віддали життя, я не розумію це», – говорить «Барс».

«Я б ніколи не міг подумати, що наші комбати на крові хлопців пішли до Верховної Ради. Я не офіцер, я б ніколи не посмів такого зробити. А вони всі офіцери. Тільки я не знаю, які вони всі офіцери. Пішли, значить пішли, зазначив командир роти.

«Я більше вірю рядовим хлопцям, ніж нашим комбатам, я був уже впевнений в одному комбаті, в якому дуже-дуже розчарувався», говорить «Барс». «Всіх запрошую в Донецький аеропорт подивитися на так званий «режим тиші». Особливо починаючи з 6 вечора до 7 ранку, щоб переконатися, що це брехня», – сказав« кіборг».