Я б дозволив прямі рейси цим політикам. На кукурузник і в одному напрямку – Володимир Гройсман про заборону Кабміном нерегулярних рейсів у Росію

Фото з вільних джерел.
Фото з вільних джерел.

Напередодні виборів президента  України нардеп і кандидат у президенти Юрій Бойко разом із Віктором Медведчуком вилетіли в Москву для перемовин.

З приводу цього скандального перельоту Кабмін прийняв рішення: ввів заборону на нерегулярні рейси між Україною та Росією. “Пропонуємо проект постанови про внесення змін до положення про використання повітряного простору України. Поданий на розгляд проект постанови розроблений МВС з метою захисту державної безпеки і відведенням можливих загроз національній безпеці для унеможливлення авіасполучення між Україною та державою-агресором… Проектом акта пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних рейсів між Україною та державою-агресором”, — заявив Аваков на засіданні.

Винятком є польоти, необхідні для забезпечення дій місій міжнародних організацій, ООН, ОБСЄ і Червоного хреста.

Як пише Обозреватель, глава МВС, коментуючи візит, заявив, що Бойко скористався лазівкою в законодавстві. Зокрема йдеться про те, що раніше запроваджені заборони не поширювалися на нерегулярні рейси між Україною та РФ, які здійснювалися повітряними суднами, що не зареєстровані в РФ.

“Я б дозволив прямі рейси цим політикам. На кукурузник і в одному напрямку… Наші сусіди самі перетворили себе на наших ворогів. Понад 13 тис. наших хлопців загинули, понад 30 тис. отримали поранення. І використовувати такі методи заради плюс 3% до рейтингу, це не дозволено… Можемо ввести будь-які обмеження, але важко ввести заборону на втрату совісті і честі”, — сказав він.