Комадувач ВМС ЗСУ України не виключає нового війського вторгнення Росії

Росія може почати нове військове вторгнення в Україну задля подачі води Дніпра в Окпований РФ Крим.

Про це комадувач Військово-моських сил ЗС України Олексій Неїжпапа заявив в інтерв’ю виданню “Думська“.

Як пояснив Неїжпапа, Росія може почати нове втогнення на територію України в районі Херсона задля доступу до Північно-Кримського каналу і відновлення подачі води Дніпра в окупований РФ Крим.

“Я не виключаю таких дій з боку Російської імперії… Як тільки ми зрозуміємо, що в Криму почне відновлюватися канал, туди буде вливатися фінансовий ресурс Російської імперії (так, я так їх називаю: це імперія з диктатором на чолі), то це буде вірним сигналом того, що РФ готується до повномасштабної конфронтації. І тоді нам доведеться відповідати на виклики”, – сказав Неїжпапа.

Командувач повідомив, що до такого розвитку подій Збройні сили України, в тому числі ВМС, вже готуються.

“Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, розуміючи, що якщо така станеться, то, на жаль, це буде багато втрат – і наших воїнів, і цивільного населення. Багато хто зараз цього не розуміє – хоча в країні сьомий рік йде війна”, – заявив командувач Військово-морських сил України.

Він наголосив, що новий український ракетний комплекс “Нептун” здатний уразити цілі біля окупованого Росією Севастополя, і це – момент, який може стримати Росію від військової агресії. Однак українські військові готуються і на морі.

“Тепер моє завдання зробити так, щоб основний удар ми могли прийняти не на березі, а на морі. Ми повинні зробити так, щоб противник перебував біля свого берега, знаючи, що ми сильні. Зробити так, щоб ми не чекали, коли він прийде до нас”, – заявив ковандувач ВМС ЗСУ України Олексій Неїжпапа.