Командир банди “ДНР” Ходаковський прямо і привселюдно зізнався у мародерстві і грабежах (Відео)

ДНР-Ходаковський ОлександрОчільник банди “Восток” і за сумісництвом “секретар ради безпеки ДНР” Олександр Ходаковський привселюдно вперше визнав, що він і його бойовики є мародерами і грабіжниками українського Донбасу.

Про це Ходаковський прямо заявив в одному з останніх своїх виступів на сепаратистському телеканалі.

Читайте також: Що являє собою найвідоміша банда мародерів «ДНР» — батальйон «Восток» (Фото) 

Він так прямо і каже, що різали на метал найбільшиий оптовий ринок “Господар” у Ясинуватій та логістичний центр мережі супермаркетів “АТБ” ьіоля Крсного Партизана і забирали новенькі автомобілі з автосалонів, які “віджали”. От так просто приходили і забирали все, що їм подобалось.

Читайте також: Як проросійські «визволителі» звільняють Донбас від промислових підприємств (Відео)

Біше того, Ходаковський прямо визнав, що зганяв на рабську працю під дулами автоматів мирних мешкацнів окупованих теритоірй Донбасу.

Те, що все це – кримінальні злочини, колишній командир спецпідрозділу “Альфа” управління СБУ у Донецькій області Олександр Ходаковський добре розуміє. Але… бойовик, мародер і борець за “рускій мір”  Олександр Ходаковський все це намагається виправдати.

Читайте також: «Майже все цінне винесли», — як банда «Восток» орудує під окупованою Ясинуватою

“Якщо вони там вирізали шмат пошкодженої вибухами залізяки і здали її на металобрухто, що для мирного часу абсолютно не допустимо, то в сучасних умовах, коли держава абсолютно не переймається підтримкою нормального рівня боєздатності і все це звалено на Корус, то природно, є такого роду пергини. Коли ми забирали насильним шляхом транспорт в автосалонах, коли ми примушувавли тих чи інших громадян, особливо заможних громадян працювати на благо революції, коли робили беззаконня в цьому контексті, але нам треба було виживати,  то це так чи інакше виправдано”, – заявив Ходаковський.

При цьому він підкреслив” Зараз ситуація не змінилась”.

Читайте також: Без застосування сили не обійдеться — російський блогер «здав» мафію «ДНР»

Після такого публічного зізнання самого командира цілком зрозуміло, як за бандою “Восток” кріпилась слава набільших мародерів “ДНР”.

Нагадаємо, навіть російські військові, як прибули на Донбас воювати за “рускій мір”, були шоковані масштабами того, як “Восток” розграбував так зване “народне добро ДНР”, точніше те, що було вкрадене в України.

Читайте також:  Сьогодні знову буде гаряче? Сепаратист Губарєв назвав свого головного ворога серед бойовиків «ДНР»

Цікаво, що в цьому ж інтерв’ю Ходаковський заявляє-“божиться”, що зараз в окупованій Ясинуватій не має “жодних шкурних інтересів”. Нагадаємо, що так званий новопризначений Захарченком “глава адміністрації” Ясинуватої Павло Губарєв прямо назвав Ходаковського і його банду одним із організаторів схем розкрадання українського вугілля і російського газу.

Читайте також: «Йому буде корисно понюхати пороху», — Ходаковський про Губарєва (Відео)