«Взяття» російськими військами 31-го блокпоста було хитрою операцією силовиків – Нойт

imagesБійці з передової повідомляють, що так зване «взяття» російськими військами 31-го блокпоста було не результатом «запеклої атаки противника», а хитрим маневром силовиків для заманювання росіян в оточення. Про це повідомляє у соцмережі блогер Алекс Нойт з посиланням на бійців 24-ї бригади.

«Дзвонили 24-й бригаді, на 31-й (блокпост – ред.), матюкалися, назвали всіх долбое@ами, пост наш і ніякого пі@деца не було, блокпост наш. Наші відійшли… втягнули противника. Тепер він у полях без фортифікаційних споруд, сре цеглою, під вогнем нашої арти», – повідомляє Нойт.

«..про 31 БП Юрій Бірюков: в 500 метрах в тилу за 31-м блокпостом був наш укріплений ротний опорний пункт. І бійці отримали наказ про відхід, заманивши ворога на нашу територію і РАС@УЯРИЛИ його..», – повідомляє подробиці проведеної операції блогер.

До вечора активність бойовиків і терро-російський військ припинилася, росіяни і бойовики збирають своїх поранених та вбитих.

«На 19:40 канонада з боку Бахмутки припинилася. Ушльопки з сиренами звозять своїх поранених в луганські лікарні», - підводить підсумок Нойт.

Читайте також.  Сили АТО зупинили російські війська між Зимогор’єм та Слов’яносербськом — активіст