Взяли українського комбата, який віз бойовикам контрабандою два ЗІЛи м’яса (Фото)

Перевозили це м’ясо прямо насипом у кузовах двох ЗІЛів з Луганщини в обхід контрольованих українською владою пропускних пунктів в “ЛНР”. Як повідомляє СБУ, командир українського батальйону ці вантажівки за відповідну платню супроводжував.

“Співробітники Служби безпеки України у ході спецоперації блокували спробу командира одного з військових батальйонів за фінансову винагороду ввезти 10 тонн м’яса на територію, тимчасово окуповану терористами т.зв. “ЛНР”.

Правоохоронці затримали два автомобілі ЗІЛ-131 з вантажем поблизу села Золоте Попаснянського району Луганської області. Командир батальйону безпосередньо супроводжував вантажівки, які намагалися перетнути лінію зіткнення в обхід встановлених контрольних пунктів в’їзду-виїзду”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Там зазначають, що відкрито кримінальне провадження за ст. 426-1 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють всіх військовослужбовців, причетних до незаконного переміщення товарів.

Оскільки м'ясо, як видно з опублікованих СБУ фото, везли не в холодильниках, то, очевидно, їхати цьому продукту з української Луганщини у терористичну "ЛНР" було недалеко. Викликають запитання і санітарні умови, в яких це м'ясо насипом їхало в брудних машинах.

контраб1контраб2контраб3