Вже найближчими днями в зоні АТО стихнуть обстріли – Оліфер

94114

Тристороння контактна група погодила рішення про припинення з 1 квітня вогню у зв’язку з пасхальними святами. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала спікер представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

“Напередодні великодніх свят Тристороння контактна група привітала рішучість усіх учасників Мінського процесу забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню, яка набуде чинності з 1 квітня 2017 року. Крім того, з 1 квітня, до поминальних днів, заплановано істотне прискорення процедури перетину лінії зіткнення на КПВВ, зокрема, планується продовжити роботу пунктів перетину в ранкові та вечірні години”, – написала вона.

Читайте також: Бойовики гатять по всій лінії фронту з гранатометів та танків (Відео) 

Крім того, ТКГ в черговий раз намітила дату розведення сил і засобів у Станиці Луганській – на 6 квітня 2017 року. Про це повідомив повноважний представник РФ в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України, передає “Інтерфакс-Україна

"Також учасники Контактної групи домовилися сприяти прискоренню процедури перетину громадянами лінії розмежування на Донбасі з 1 квітня 2017 року. Для цього буде збільшено персонал контрольних пунктів в'їзду-виїзду з обох сторін, а також продовжено час їх роботи у вечірні та ранкові години", - повідомив Гризлов.