Визначили найкращі серіали року (Відео)

18536c6443577fa211e70a01e6956126 (1)Серіали давно вже обійшли повнометражні художні фільми в частині популярності. В цьому році нас щільно тримали біля екранів перипетії наступних кіноісторій – повідомляє bigmir)net:

 

 

 

 

 

 

Пуститися берега/Breaking Bad (2008-2013)

Шедевральний серіал про те, як легко перестати бути посередністю і пуститися… берега. Історія вчителя хімії, який пристрастився до наркобізнесу, тримає в напрузі всі п’ять сезонів. Винахідливість сценаристів, геніальна гра абсолютно всіх акторів у кадрі і чудова режисура Вінса Гіллігана ставить «Пуститися берега» в один ряд з такими великими кримінальними серіалами, як «Клан Сопрано» і «24 години».

Декстер/Dexter (2006-2013)

Разом із «Пуститися берега» в цьому році закінчився і «Декстер». Це серіал про експерта з аналізу крові в поліцейському департаменті Маямі, який, у вільний від роботи час, власноруч вершить правосуддя над злочинцями, яким вдалося уникнути формального правосуддя. Робить він це досить винахідливо - вистежує злочинця, а потім їх розчленовує. Інтрига серіалу будувалася на суперечливій особистості головного героя і на тому, чи вдасться йому самому піти безкарним.

Божевільні/Mad Men (2007 - ...)

Передостанній сезон великого серіалу про рекламістів як основного дзеркала мінливих соціальних, політичних, моральних стандартів в США в 60-х, боляче вдарив депресивністю і очевидною приреченістю головного героя на нещастя. Сьомий сезон серіалу «Пуститися берега», наприклад, буде розбитий на дві частини - серіал, таким чином, закінчиться в 2015 р.

Гра престолів/Game of Thrones (2011 - ...)

Третій (останній на сьогоднішній день) сезон епохальної фентезі-саги, крім сценарного колапсу ближче до кінця, вразив грою Пітера Динклейджа (Тіріон Ланністер) і перетворенням героїні Дейенеріс Таргаріен із скромної дружини сильного чоловіка в залізну леді з непохитним характером.

Шерлок Холмс (2013)

Досить вільна екранізація творів Конан Дойля тримається в межах старої Англії, і навіть намагається утриматися в межах заданого автором сюжету. Тим не менш, натхнені британським Шерлоком, росіяни також не змогли не мудрувати - інфантильний Холмс (красень Ігор Петренко), занудний, мудрий і менторствующий Ватсон (Андрій Панін, це одна з останніх його ролей), місіс Хадсон, що крутить роман з Ватсоном (Інгеборга Дапкунайте), і, увага, інспектор Лестрейд у виконанні Михайла Боярського.