Вивели з Кабміну у наручниках без спротиву: кадри затримання підривника (Відео)

Затриманий, який погрожував підірвати Кабмін. Фото – Нацполіція України

Чоловіка, який сьогодні вранці погрожував підірвати будівлю Уряду України у Києві, правоохоронці затримали. Вибуху не було.

Як повідомило МВС України, затриманому підозрюваному інкримінують чотири статті Кримінального кодексу України. Зокрема, за захоплення заручників і погрозу їм зброєю затриманий може бути засудженим до 15-ти років за ґратами.

“Кримінальне провадження буде відкрито за чотирма статтями, одна з яких найважча – стаття 147 Кримінального кодексу України (захоплення заручників). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 15 років… У нього в руках була бойова граната, яка могла нанести шкоду і людям, і державній будівлі”, – заявив глава Нацполіції України Ігор Клименко.

Оперативні кадри затримання правоохоронцями підозрюваного опублікував "Укрінформ".

На відео видно, що спецпризначенці виводять затриманого з будівлі Кабміну в наручниках, застебнутих за спиною. Жодного спротиву правоохоронцям затриманий не чинить.

Читайте також: “Забирайте людей, я відпущу чеку, граната бойова”, – оперативні кадри погроз чоловіка підірвати Кабмін (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", погрожувати підірвати будівлю Уряду України чоловік почав сьогодні перед десятою ранку. Він зайшов в приміщення кабміну і заявив, що підірве гранату. Просив всіх вийти з приміщення.