Вдягайте шуби й шапки – йдуть морози і сніг (Відео)

zimaСнігів і морозів слід очікувати на Тернопільщині вже з понеділка, 13 січня. Подібного характеру погодні умови супроводжуватимуть нас упродовж усього наступного тижня.

Працівники тернопільського гідрометеоцентру кажуть, що уже в неділю похолодає до 5-10 градусів морозу вночі. Удень температура повітря буде коливатися від 0 до 5 морозу, повідомляє тернопільська телекомпанія TV-4. Натомість Український гідрометеорологічний центр наголошує: 12 січня на всій території України спостерігатимуться пориви вітру 15-20 м/с. Тож усіх це просять взяти до уваги!

До речі, місцеві синоптики стверджують, що відносне тепло на Різдво – не новинка для Тернопілля, оскільки у різні роки таку погоду вже спостерігали.

Читайте також. Тернопілля: у Горошовій – карнавальна ніч із Маланкою (Відео)

– Подібні роки – 1998-й, коли було 0-6 тепла, 1991-й – плюс 1-3, 1988-й – плюс 2-4, а також 84-й – 0-7 тепла, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська. – Тобто ми бачимо, що за останні 30 років достатньо часто на території області спостерігали подібного характеру кліматичні умови. Вони не є аномальними, хоча і не є типовими.

Лютий, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, також буде теплішим за кліматичну норму. Під час атмосферних фронтів синоптики прогнозують високі температури. Згодом – при надходженні холодного арктичного повітря холодатиме до 10-15 градусів морозу.