«Витрясаємо їхні гаманці» – у Тернополі бойкотують товари фірм власників-регіоналів (Фото)

IMG_1839-nЛистівки із перекресленим логотипом «Епіцетру» розносять містом молоді люди – активісти тернопільського «Євромайдану». У такий спосіб вони закликають городян долучитися до акції бойкоту, що набирає обертів по всій Україні.

Ці ж юнаки роздають тернополянам і листівки із закликами їхати на Майдан до Києва.

– Долучайтеся до акції, – агітує молодий чоловік, який назвався Тарасом. – Не купуйте товари у Гереги, адже вона підтримує регіоналів. Не варто допомагати їм збагачуватися! Візьміть-візьміть листівку. Нас усіх чекають у Києві!

Із бізнесменами, які є членами Партії регіонів або належать до політичних сил-сателітів, потрібно вести розмову на їхній же мові. На цьому наполягають також учасники груп, створених у соціальних мережах «вКонтакти» і Facebook. Прихильники Майдану назвали дану акцію – «Бойкот продукції партії Регіонів – витрясаємо їхні гаманці ($$$)» . Це – свідома і ефективна форма протесту та розмова з чинною владою на рівних і на їхній мові, наголошують автори ідеї. Проте активісти закликають спочатку вибирати винятково бізнес трьох-чотирьох олігархів і його «завалювати» протягом трьох-чотирьох днів. Мовляв, потім усе буде йти самочинно. Після цього варто братися до інших – знову ж таки на три-чотири дні. До цієї акції закликали долучитися українців за кордоном, аби реалізувати план тиску якнайшвидше й якомога активніше. До цього руху, зокрема, активно приєдналася Мирослава Гонгадзе (https://www.facebook.com/myroslava.gongadze?fref=ts).

IMG_1843-n- Я бачив, що на заправках WOG у Києві – майже порожньо, порівняно з АЗС інших мереж, - розповідає тернополянин Василь Семців, який кілька днів був учасником акцій на Майдані Незалежності. – Активно там підтримують і протест проти бізнесу Гереги. Біля «Епіцентру» там навіть пікети були. Наскільки знаю, проходили подібні протести і в інших містах. У нас я ще особливих змін на АЗС не помітив...

«Наша економічна політика - БРАТ ЗА БРАТА - СВІЙ ЗА СВОГО!» наголошують у групі https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine.

Довідково. Оновлений список цільових брендів і компаній можна знайти тут: https://www.dropbox.com/s/rj530uvlpen91uz/BoycotteInUkraine-11.12.2013_A4.png.

Бойкот