Витрати міської казни зменшили, але на субсидії людям гроші держава додасть (Відео)

грошіЗміни до міського бюджету на 2014 р. внесли депутати на черговому засіданні сесії Тернопільської міської ради сьогодні, 25 квітня.

Читайте також. Подарунок за мільйон втішив не усіх мешканців Злуки (Фото, Відео)

Найсуттєвіша зміна – скорочення витрат на всі галузі господарки через економію коштів загалом в Україні. Ці вимоги виклали у Постанові Кабміну. Адже у 2014-му урядовці вперше провели секвестр – скорочення витрат державної казни.

– Серед основних питань, що були прийняті сьогодні на сесії, – внесення змін до бюджету міста Тернополя, – відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Відтак передбачені додаткові кошти на ремонт доріг, на освітні заклади, на надання гарантій для отримання кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку у зв’язку зі зростанням курсу євро.

Читайте також. Час формувати команди для участі в “Кубку Шухевича”

Доповідала з даного питання заступник міського голови з фінансових питань Вікторія Остапчук.

- Зменшити доходи загального фонду міського бюджету пропонується на 78534,4 тис. грн, - каже вона. - Із них за рахунок доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів – 23512,3 тис. грн і за рахунок субвенцій з державного бюджету – 55022,1 тисячі.

Врешті збільшили доходи загального фонду міського бюджету на 13419,0 тис. грн. Із них за рахунок трансфертів з державного бюджету – 13419,0 тис. грн.

Читайте також. У Міндоходах видавали довідки, реєстрували книги обліку

- Дотація вирівнювання з державного бюджету – 6327,6 тис. грн, - додає пані Остапчук. – До того ж, зросла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 7091,4 тис. грн.

Врешті «за» зміни до кошторису обласного центру проголосували 38 обранців тернополян.

Довідково. На сесії також ухвалили два депутатських запити Петра Гринчишина, хоча його у залі не було. Були у порядку денному і такі пункти: «Про прийняття та передачу квартир», «Про затвердження схеми санітарної очистки м. Тернополя», «Про передачу  в безоплатне користування майна  комунальної власності», «Про приватизацію об’єктів комунальної власності», «Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності» та чимало інших. Загалом депутати розглянули більше 250 питань.