Виступ представників самопроголошених “республік” не транслюватимуть на офіційних ресурсах ООН, – Кулеба

фото: ua.interfax.com.ua

Україна разом із партнерами зірвала спробу Росії легітимізувати представників ОРДЛО.

За словами глави МЗС, це відповідь на спроби РФ маніпулювати міжнародними майданчиками та форматами для поширення своєї пропаганди.

Україна та низка міжнародних партнерів зірвала спробу РФ легітимізувати представників “ЛНР” та “ДНР”, використавши формат Арріa Ради безпеки ООН.

Про це пише “Інтерфакс-Украіна” з посиланням на міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу. 

"Засідання 2 грудня бойкотуватимуть не лише Україна, а і США, Сполучене Королівство, Франція, ФРН, Естонія і Бельгія. Тобто всі, крім РФ, країни-учасниці ОБСЄ, які входять сьогодні в Радбез. Це важливий сигнал, адже ОБСЄ бере участь у переговорному процесі в рамках ТКГ", - заявив Кулеба.

За словами міністра закордонних справ, завдяки принциповій позиції українських партнерів, виступ представників самопроголошених "республік" навіть не транслюватимуть на офіційних ресурсах ООН:

"Це чітка відповідь на спроби РФ маніпулювати міжнародними майданчиками та форматами для поширення своєї пропаганди. Я вдячний партнерам, зокрема Німеччині та Франції як учасницям "нормандського формату", за міцну солідарну позицію на підтримку України", - сказав Дмитро Кулеба.