Виставку сучасних ікон пропонують відвідати тернополянам

афішаВиставку ікон, створених під час IV міжнародного пленеру іконопису на Волині, сьогодні, 22 грудня, відкриють у тернопільській галереї «Бункермуз».

Початок – о 17 год. Вхід – вільний!

Читайте також. Ювілей: усі зірки Тернопільської філармонії – в одній святковій програмі (Відео)

Нагадаємо, метою пленерів і циклу виставок є ведення духовного діалогу між художниками, які сповідують як західне, так і східне християнство. В основі проекту — необхідність польсько-українського обміну ідеями у сфері сакрального мистецтва та іконопису, а також знайомство з релігійним контекстом візантійського сакрального мистецтва та культурним взаємопроникненням впливів Сходу та Заходу.

Організували пленер Генеральне консульство РП в Луцьку, кафедра української мови Варшавського університету і середовище іконописців з Польщі, Волинська організація національної спілки художників України, Академія мистецтв у Львові, Спілка польських художників Варшавського округу.

Довідково. Пленер відбувся під патронатом Беати Бживчи – Генерального консула Республіки Польща в Луцьку, єпископа Віталія Скомаровського – ординарія Луцької дієцезії римо-католицької церкви та єпископа Йосафата Говери – Луцького екзарха Української греко-католицької церкви.

Софія Левицька