Виставку “Революція Гідності” жителі Тернопілля доповнюють своїми фото (Фото)

Іван Пшоняк і Микола Василечко - під час відкриття виставки у Тернополі
Іван Пшоняк і Микола Василечко – під час відкриття виставки у Тернополі

Фотовиставка «Революція гідності» наразі перебуває у Теребовлянському районі. Згодом поїде в Гусятин.

Світлини вже побували у Шумському, Кременецькому, Лановецькому, Збаразькому та Підволочиському районах, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. В одній експозиції – майже 70 “революційних” світлин тернопільських фотографів (Фото)

На тому, що фотовиставка «Революція Гідності» повинна стати мандрівною наголосив свого часу голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк.

– Ми хочемо, щоб жителі усіх куточків Тернопільщини ознайомилися з нею, – зазначив керівник області.

Нагадаємо фотовиставка розпочала роботу ще 23 серпня. В її початковій експозиції – майже 70 світлин знаних тернопільських фотомитців Миколи Василечка, Івана Пшоняка та Ігоря Крочака. На них – Майдани – у Тернополі та столиці. Розмістити фото з майданів можуть жителі усіх районів Тернопільщини. Наразі до експозиції додалися 25 світлин.

Читайте також. Тернопілля Покрову Пресвятої Богородиці відзначатиме із розмахом

Закликав фотографів з різних куточків області, особливо молодь і дітей, долучитися до розширення вже створеної виставки Олег Сиротюк.

– Студентська та учнівська молодь бачила події Революції Гідності з середини, була її активним учасником, – наголосив голова ОДА. – Тому погляд молодих, патріотичних людей на ті події особливо цікавий.

Довідково. Підсумковий показ фотовиставки «Революція Гідності” відбудеться 21 листопада. Доповнену матеріалами районних експозицій, її виставлять у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. До якого і передадуть матеріали фотовиставки.

Софія Левицька