Виставка: учениця Станіслава Ковальчука – одна із найзатребуваніших художниць за кордоном

1«Кольорові фантазії» Людмили Христинич-Папаянідіс можна оглянути в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Читайте також. Виставка “З думкою про Україну”: унікальні ляльки-мотанки і витинанки (Фото, Відео)

Портрети, пейзажі, натюрморти, нью – від чистого реалізму до абстракціонізму – усе це є на персональній виставці живопису художниці, яка нині проживає у Греції. Оглянути виставку «Кольорові фантазії» можна до 12 червня.

В експозиції представлені 62 роботи художниці. Твори Людмили Христинич-Папаянідіс виставляються у галереї «Сучасного Балканського мистецтва» міста Контіас, острів Лімнос. Її арт-роботи вже є в багатьох приватних колекціях України, Греції, Англії, Італії, Франції, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Японії, Канади та Америки. Про це повідомив сайт ОДА.

Довідково. Людмила Христинич-Папаянідіс народилася у 1963 р. в Сибіру, в українській сім’ї засланців. Коли їй було сім років, вона з родиною повернулися в Україну. Ще у школі Людмила виграла перший приз на виставці живопису. Навчалася в педагогічному університеті та вивчала живопис в художній школі. У 1996 році, як і більшість жінок України, виїхала на заробітки в Грецію, де змогла реалізувати свої художні здібності. Для підвищення своїх художніх знань і навиків протягом 2010 і 2011 рр. стала ученицею члена Національної спілки художників України Станіслава Ковальчука.