Висловлюємо співчуття рідним і близьким депутата облради Богдана Гачкевича

Gachkevuch1Громада Тернопільського краю зазнала значної втрати – сьогодні, 14 липня, раптово зупинилося серце Богдана Васильовича Гачкевича.

Читайте також. Депутати просять повернути Почаївську лавру у державну власність (Відео)

Депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання від ВО «Свобода» – справжній патріот Кременеччини і Тернопільщини, відданий син України, знаний громадсько-політичний діяч.

Голова обласної ради Василь Хомінець висловив співчуття рідним та близьким померлого. ІА «7 Днів-Україна» приєднується до слід скорботи.

«Його життєвий шлях розпочався далеко від рідної землі – на поселенні в Якутії, куди було заслано батьків, – йдеться сайт обласної ради. – Та з юних літ він навчився любити Україну, беззастережно служити рідній землі, своєму народу. Його взірцем стали тисячі відомих і безіменних героїв, котрі боролися за незалежність нашої держави. Богдан Васильович розпочав свою трудову біографію із робітничої професії – дзеркальником Кременецького побуткомбінату, та все своє життя він багато працював та вчився. Очолював приватні підприємства, був директором Кременецької філії Товарної біржі «Тернопільська біржа нерухомості», заступником директора ТзОВ «Укрпродінвест» у Кременці тощо. І де б він не працював, усюди його знали як порядну чуйну, але й вимогливу, перш за все до себе, людину, відповідального керівника. Побратими по партії запам’ятають Богдана як надійного товариша, палкого патріота, мужнього борця за Україну.

Читайте також. Скандал у Кременці на Тернопіллі: дорогу ремонтують знову перед виборами (Фото)

До останніх днів він активно працював у громадському секторі. Йому боліли складна ситуація в Україні, проблеми області. Ще вчора він виборював повернення Почаївської лаври до складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.

У ці скорботні дні голова Тернопільської обласної ради, увесь депутатський корпус, виконавчий апарат з глибоким сумом висловлюють своє співчуття сім’ї, рідним та близьким, побратимам Богдана Васильовича, усій громаді Тернопільщини.

Вічна пам’ять покійному та Царство Небесне».