Вирощування декоративних рослин — справа непроста (Фото)

лУ своєму господарюванні працівники Колиндянського лісництва ДП “Чортківське лісове господарство”, що на Тернопільщині, приділяють значну увагу вирощуванню декоративного посадкового матеріалу. Вирощування рослин для озеленення потребує постійного догляду та формування привабливого зовнішнього вигляду.

Гарно сформовані рослини мають красивий вигляд красиво та радують око людей, але для того, щоб їх виростити, потрібно вкласти багато зусиль та досвіду.

4л

Тепер у теплицях Колиндянського лісництва доглядають за декоративними живцями: зрошують молоді живці, підживлюють, прополюють від бур’янів, а також на борються зі шкідниками та хворобами.

лі

Щоб створити оптимальні умови для вкорінення живців, у теплиці встановлено автоматичну систему зрошування, за допомогою якої вдається не тільки зволожити ґрунт, а й створити оптимальні умови для вкорінення живців. Після їх укорінення молоді рослини висаджують в декоративний розсадник для дорощування. Звідси рослини після досягненні стандартних розмірів реалізовують.

ліі

Паралельно з роботою в теплиці ведеться догляд за декоративними рослинами у розсаднику. В основному це розпушування ґрунту та прополювання бур’янів навколо саджанців декоративних рослин, підживлення, полив та боротьба з шкідниками.

а

Асортимент декоративних рослин розсадника представлений 70-ма видами, які користуються попитом та можуть задовільнити будь-яких покупців. Загальний обсяг декоративного посадкового матеріалу становить понад 5 тис. шт.

лііі

Для придбання декоративних саджанців та для отримання детальної інформації звертайтеся в контору ДП “Чортківське лісове господарство” (відповідальна особа: провідний інженер з лісових культур Горбуль Василь Іванович, телефон 067 800 28 17), або безпосередньо у Колиндянське лісництво (лісничий Чегус Володимир Романович, телефон 097 382 24 35).

Пресслужба Тернопільського ОУЛМГ.