Випити, закусити, закурити: що найчастіше возять бойовикам “ДНР” контрабандисти

-na-okkupirovannie-territorii

Найпопулярнішими контрабандними товарами, що потрапляють на окуповані території Донбасу, є спиртні напої, м’ясо і сигарети.

Таку інформацію надали в прес-службі Служби безпеки України, передає politic.kiev.ua.

Як стало відомо, з початку травня і до кінця серпня були затримані майже 500 одиниць транспорту, які незаконно направляються в Луганську і Донецьку області різні товари і продукти харчування.

Читайте також: В зоні АТО контрабанда обраховується мільйонами гривень

Мобільними групами за чотири місяці були вилучені цигарки загальною вартістю близько десяти мільйонів гривень, спиртні напої на суму 530 тисяч гривень, близько 570 тонн м’ясної продукції, а також 900 тонн інших продовольчих товарів на суму, що перевищує 18 мільйонів гривень. Крім того, мобільні групи конфіскували близько дев’яти з половиною мільйонів російських рублів, майже два мільйони гривень, незначну суму в іншій валюті. За чотири місяці правоохоронці склали майже чотириста протоколів про правопорушення, було відкрито 15 кримінальних справ.

Тільки в серпні цього року в зоні АТО вдалося затримати контрабанду на суму, що перевищує три мільйони гривень, було вилучено більше восьми тонн різних товарів і продуктів харчування. На «кордоні» затримали близько 50 одиниць транспорту, що перевозили контрабандну продукцію.