Випускниці колегіуму “Знамення” відмовилися від святкувань – провели День Подяки (Фото, Відео)

осн-nБез забав, у вишиванках і з молитвою відсвяткували випускний в колегіумі-інтернаті “Знамення”, що в Зарваниці Теребовлянського району Тернопілля.

Читайте також. У Зарваниці діє духовний заклад, де дівчат навчають елегантності (Відео)

У цьому закладі навчаються дівчата з Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей. Випускниці відмовилися від гучного святкування, кажуть: у час, коли на Сході вмирають люди, – не до веселощів. Натомість у дівчат відбувся День подяки. Вони дякували один одному за спільні роки навчання, вихователям на науку, а вчителі дякували батькам за гарних дітей. Докладно про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

У колегіумі-інтернаті “Знамення” в Зарваниці в кінці навчального року збирається велика колегіальна родина, аби подякувати Богові та один одному за прожитий рік, за усі досягнення і перемоги та попрощатися з колегіантками-випускницями, які вирушають у доросле життя.

Читайте також. Колегіуму-інтернату “Знамення” – шість років (Відео)

– Мої друзі планували дуже все весело, з танцями. Ми від цього відмовилися. Ми собі зробили все спокійно, заради Героїв Майдану. Провели концерт, з дівчатами посиділи. Звичайно, я буду ще приїжджати в Зарваницю, ми будемо зустрічатися, мені все дуже сподобалося, – розповідає випускниця обласного комунального закладу Тернопільської облради “Колегіум-інтернат “Знамення” в Зарваниці Христина.

Розпочався День Подяки Божественною Літургією у Соборі в Зарваниці. Вихованки та вчителі дякували Богові за його любов, турботу і щедрість, за всі отримані ласки. Кожна випускниця отримала окреме благословення від митрополита або отця-духівника. Продовжилися урочистості у колегіумі. Дівчатам вручили атестати, грамоти. Двоє вихованок отримали золоті медалі. До речі, сайт закладу – http://znamennia.blogspot.com.

– Це був найкращий випускний, бо ми були у вишиванках і цим засвідчили, що ми є справжні українці, що ми гордимося, що ми саме тут живемо, що ми є доньками України, – говорить випускниця “Знамення” Руслана.

Довідково. Отримали цього року дипломи і 20 випускників Тернопільської вищої духовної семінарії, навчання там триває 7 років. Більшість із випускників невдовзі стануть священиками і будуть служити в парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Інші продовжать свої студії.