Випускному – бути: чи відбудеться парад випускників у Тернополі?

Фото ілюстративне

Наприкінці липня тернопільські випускники таки матимуть свято прощання зі школою.

Однак, чи відбудеться бажаний парад випускників – поки незрозуміло. Інформацію про це оприлюднив на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Надал. – Я щиро сподіваюся, що ситуацію із коронавірусом буде стабільною і ми зможемо зробити справжнє свято для наших випускників. Попередньо випускний запланували провести після здачі ЗНО, – пише Надал.

Нагадаємо, 20 травня на сайті петицій опублікували прохання таки провести випускні вечори, а за можливості, і парад. “Просимо прийняти нормативно-правові акти, які б дозволили та визначили формат проведення урочистої ходи випускників, урочистого вручення медалей і атестатів, проведення випускних вечорів у світлі теперішніх реалій лише для випускників ЗОШ 2020 року.

Призначити дату проведення свят на протязі двадцяти днів, після останньої сесії ЗНО. За необхідності, з дотриманням карантинних вимог, якщо вони будуть діяти на момент проведення святкування (враховуючи твердження МОЗ України про те, що вірусу немає у повітрі)”, – писала тоді авторка петиції пані Марія. За півтора тижня пропозиція набрала навіть не половину із потрібних 300 голосів – 137. У міській раді вирішили таки дослухатись до прохання випускників та їхніх батьків. Наразі мер міста запропонував зацікавленим сторонам писати йому пропозиції щодо проведення урочистостей.