“Випадок один на тисячу”, – нові подробиці обстрілу російськими окупантами вантажівки ЗСУ на передовій Донбасу (Відео)

Вантажівка 128-ї бригади ЗСУ після влучанян двох ракет російських окупантів
Вантажівка 128-ї бригади ЗСУ після влучання двох ракет російських окупантів

По вантажівці ЗСУ на передовій Донбасу 10 листопада біля Новогнатівки, внаслідок чого були поранені чотири наші армійці, протитанковими ракетами стріляли професійні російські військові.

У цьому впевнені українські бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ, яким вдалося вижити після цього ворожого обстрілу.

Читайте також: Бойовики на Донбасі пустили в хід зенітки і ПТРК — серед бійців ЗСУ є втрати

“Почули звук, вискочили з машини, побачили в задній частині борту розрив. Стріляли з відстані не менше двох кілометрів, інтервал був між пострілами 5 секунд, не більше. Так тільки специ могли стріляти”, – каже про ворожий обстріл гранатометник 128-ї бригади ЗСУ Ігор Гецман, який отримав внаслідок цього ворожого обстрілу поранення.

Читайте також: Пошкоджений лівий борт: опубліковані кадри вантажівки ЗСУ, по якій бойовики вдарили з ПТРК (Фото)

Обидві керовані ракети, випущені російськими окупантами, влучили у вантажівку українських військових. Те, що ніхто з бійців ЗСУ у машині не загинув, а отримав неважкі поранення, – це, вважають бійці ЗСУ – неймовірна удача.

“Я хлопцям всім кажу, що наш випадок – один на тисячу: дві ракети прийшли в машину і навіть… подряпинки – це не рахується”, – пояснює Максим Басистий – водій вантажівки, по якій влучили бойовики.

Медики кажуть, що ніякої загрози здоров’ю чотирьох українських військових, поранених пострілами бойовиків з ПТРК, немає ні зараз, ні в майбутньому. Після контузії бійцям потрібна буде тільки певна реабілітація.

Читайте також: Поранені бійці ЗСУ розповіли, як їх вантажівку на Донбасі бойовики обстріляли з ПТРК: «Другим вибухом розірвало кабіну» (Відео)

Більше про місце, звідки російські окупанти обстріляли вантажівку з бійцями 128-ї бригади ЗСУ, та обставини цього обстрілу – у сюжеті ТСН з передової біля Новогнатівки.