“Вимагаю розслідувати факти порушення закону начальником міської міліції”, – нардеп

PC240057-nЗвільнити начальника Тернопільської міської міліції Олександра Хілюка вимагав під час пленарного засідання сесії Верховної Ради народний депутат від фракції ВО «Свобода» Олексій Кайда.

Читайте також. Керівник Тернопільської міліції та весь його відділ працюють на “трієчку” – результати переатестації (Відео)

Він звернувся до Генерального прокурора України Олега Махніцького та міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо невідповідності перебування на займаній посаді та перевірки причетності до виконання злочинних вказівок режиму Януковича начальника міських міліціонерів.

Зокрема, у депутатському запиті йдеться про факти виконання злочинних наказів керівництвом міської міліції проти мирних протестувальників під час акцій протесту в Тернополі, а також неналежного реагування на правопорушення, некомпетентності при виконанні службових обов’язків працівників органів внутрішніх справ міста, нереагування на факти незаконного розміщення підпільних гральних закладів, торгівлі алкогольними напоями у нічний час.

Читайте також. Міліція визнає, що стихійну торгівлю у Тернополі перемогти не може

Як наголосив Олексій Кайда, тільки протягом восьми місяців органи прокуратури області скасували 185 постанов слідчих міського відділу внутрішніх справ про закриття кримінальних проваджень.

– Крім того, у результаті мого депутатського звернення до Міністерства внутрішніх справ України протягом жовтня-листопада 2013 року здійснили позачергове атестування особового складу міської міліції у зв’язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення. За результатами тестування 28 працівників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ отримали оцінку «незадовільно», – каже нардеп.

Читайте також. Міліціонерів з Тернополя, які не поїхали у Київ на Євромайдан, не карали (Відео)

Керівник міліції Олександр Хілюк отримав тоді оцінку «задовільно», тобто трієчку, що показує рівень його службової та професійної підготовки, натякає парламентар.

Тож Олексій Кайда звернувся до Генпрокурора та міністра внутрішніх справ з вимогою звільнити начальника тернопільських міліціянтів Олександра Хілюка, а також розслідувати факти порушення ним законодавства при виконанні службових обов’язків.