Викликати мобільну бригаду хворі з підозрою на Covid-19 зможуть простіше – глава МОЗ (Відео)

Міністерство охорони здоров’я України продовжує вдосконалювати роботу свого комунікаційного телефонного центру з номером 0 800 60 20 19.

Як повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, за цим номером контакт-центру МОЗ, що працює з 2 листопада, мешканці будь-якого населеного пункту України від 26 листопада зможуть напряму викликати мобільну бригаду медиків, яка візьме аналіз для тесту на коронавірус у хворого з підозрою на Covid-19.

“З завтрашнього дня ми запускаємо в тестовому режимі таку функцію… Ми знайшли такий спосіб, щоб безпосередньо в контакт-центрі можна було викликати бригаду”, – заявив глава МОЗ.

Максим Степанов також повідомив, що контактний центр МОЗ набирає зараз для роботи на “гарячій лінії” МОЗ штат сімейний лікарів, аби ті телефоном надавали консультації з лікування коронавірусної інфекції хворим, які не мають підписаних декларацій зі своїми сімейними лікарями на місцях чи не можуть зв’язатись зі своїми медиками.

Читайте також: Головний санітарний лікар України зробив звернення через падіння рівня тестування на Covid-19 (Відео) 

Як повідомив Максим Степанов, лише за минулий тиждень до контактного центру МОЗ з питань Covid-19 за номером 0 800 60 20 19 зателефонували понад 43 тисячі українців.