Викликали вогонь на себе – Головнокомандувач ЗСУ розповів, як вранці відбили наступ російських окупантів на Донбасі (Відео)

ф1По захопленому російськими окупантами під прикриттям артилерії спостережному пункту ЗСУ українські військові завдали удару у відповідь з артилерії, попередньо відійшовши із зони ураження, тобто фактично українські військові викликали вогонь на себе.

Про такі обставини сьогоднішнього бою на Луганському фронті повідомив сьогодні на брифінгу Начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак.

Читайте також: Іде бій: російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і проривають лінію оборони (Мапа)

Таке знищення ворога на недавній позиції ЗСУ дало змогу зупинити атаку бойовиків – після цього близько 10-ї ранку на цій ділянці був запрошений режим тиші.

Читайте також: Спроба ворожого прориву лінії оборони на Донбасі: Штаб ООС повідомив про результат бою (Мапа)

Як повідомив Руслан Хомчак, сьогодні близько 5-ї ранку російські окупанти із застосуванням артилерії і штурмових груп атакували позиції 72-ї та 93-ї бригад ЗСУ на широкій ділянці Луганського фронту, внаслідок чого українські військові втратили контроль над одним своїм спостережним пунктом- бій зав’язався на позиції “Баня” 72-ї бригади ЗСУ.

Читайте також: Геращенко заявила про втрату позицій бійцями ЗСУ внаслідок ранкового бою на Донбасі (Відео)

Щоб зупинити наступ російських окупантів, українські військові були змушені відкрити вогонь у відповідь в тому числі з артилерії.

“Всі позиції наші знаходяться під контролем наших військ”, – наголосив генерал ЗСУ Хомчак.

Читайте також: Президент України зреагував на ранкову атаку російських окупантів на Донбасі: «Це не просто цинічна провокація»

Начальник Генерального штабу-Головнокомандувач Збройних сил України уточнив на брифінгу, що в результаті удару у відповідь серед бойовиків, за підтвердженими даними, 4 ліквідованих російських окупанти і 6 поранених.

Читайте також: З’явились кадри, як бойовики на світанку атакували позиції ЗСУ під Золотим (Відео)

Серед українських військових – 1 загиблий у бою, троє поранених, двоє – контужених.

Втрачений українськими військовими внаслідок наступу російських окупантів опорний пункт не має особливого стратегічного і тактичного значення для української оборони на Донбасі, запевнив генерал Хомчак.

Читайте також: Бойовики захопили позицію ЗСУ — Бутусов про ранковий бій

Більше подробиць про хід ранкового бою – в прямій мові Головнокомандувача ЗСУ у відео Факти ICTV