Виявилась глобальна причина, через яку Трамп не хоче покидати Білий дім (Відео)

Обирати Президента США колегія виборників буде через два тижні, однак вже зараз зрозуміло, що Дональда Трампа вперше з часів Буша-старшого не обрали на другий термін президентства.

Трамп програє один суд за іншим з перерахунку голосів виборців, але продовжує безпідставно стверджувати, що його перемогу “вкрали”.

Єдиною обставиною, через яку Трамп покине Білий дім, він називає результати голосування виборників, якщо ті віддадуть перемогу Джо Байдену. 

“Ще багато чого може статись до інавгурації 20 січня”, – заявив Трамп.

Як повідомляють Факти тижня ICTV, глибинною причиною такої поведінки Трампа є те, що під кінець своєї каденції Дональд Трамп загруз у боргах і йому загрожують численні суди. Проти Трампа порушені справи за підозрою у несплаті податків та фінансових махінаціях. Також можуть додатись і позови за сексуальні домагання, оскільки Трамп мав стосунки з порноактрисами і моделями, яким раніше платили за мовчання. Заборгував Дональд Трамп і своїм адвокатам та кредиторам по будівельному бізнесу, яким займався до президентства.

Читайте також: Байден офіційно визнаний новообраним президентом США. Трамп не здається (Відео)

Тим часом визнаний переможцем президентських виборів у США Джо Байден уже формує свою нову команду, в якій є й виходець з України.

Читайте також: Джо Байден продовжує формувати свою команду влади (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті Фактів тижня ICTV