Вихованці дитячого притулку на Хмельниччині катались на байках з поліцейськими (Відео)

фото: сайт Національної поліції Хмельницької області
фото: сайт Національної поліції Хмельницької області

Поліцейські подарували вихованцям дитячого притулку “Щасливе дитинство”справжнє свято: разом з товаришами із байкерського клубу «Hot Heads» сіли на мотоцикли і подолали більше 100 кілометрів, щоб відвідати вихованців дитячого притулку «Щасливе дитинство», що у містечку Полонному.

—    У притулку «Щасливе дитинство» я вперше побував цього року на День захисту дітей. Тоді пообіцяв діткам, що обов’язково до них ще приїду. І от цими вихідними разом з колегами та товаришами із байкерського клубу «Hot Heads» ми знову побували в Полонному і подарували діткам невеличке свято, якого їм так не вистачає, — зазначив Дмитро Міхалець, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області

Дитячій радості не було меж, адже байкери привезли діткам справжній настільний футбол, про який вони так мріяли, а також покатали усіх бажаючих на мотоциклах.

—    В цьому закладі я вперше, але точно не востаннє. Думаю, ми ще не раз сюди завітаємо і будемо по можливості допомагати, — поділився своїми враженнями від відвідин притулку Олександр Абаєв, представник байкерського клубу «Hot Heads». — Я сам в інтернаті 4 роки навчався, тому цих дітей дуже добре розумію. Їм треба ставити певні цілі, мотивувати. Вірю, що все у них буде добре.

Катання на байках і невимушене спілкування з поліцейськими дуже сподобалось і зовсім юним вихованцям притулку, і підліткам, повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області.