“Виховання молодого патріота починається з сім`ї”, – бібліотекар з Тернополя (Фото)

unnamed9Урочисте відкриття книжково-ілюстративної виставки «Моя Україна – велика країна, весь всесвіт для мене вона» у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей приурочили до Дня Незалежності України.

У вишиванках на святкову презентацію завітали читачі ТОБД разом зі своїми родинами.

Читайте також. У Кременці чекають Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща Генріха Літвіна (Фото)

Урочисту атмосферу дійства доповнювали майстерні декорації у найкращих традиціях національної символіки, якими працівники книгозбірні оздобили експозицію. Про це ІА “7 Днів-Україна” повідомила працівник бібліотеки Уляна Пилипчук.

Відкриття книжково-ілюстративної виставки розпочалось із виконання Державного гімну України. Про нелегкий шлях творення української державності, героїв, які пишуть нову сторінку історії нашої Батьківщини розповіла головний бібліограф книгозбірні Марія Колопенюк.

– Виховання молодого патріота починається з сім`ї, але ми, бібліотекарі, робимо усе для того, аби наші читачі пишались своїм походженням, шанували мову і традиції рідної землі, – каже вона.

Читайте також. Свято на Театральному майдані влаштували… мідні труби (Фото, Відео)

Із матеріалами книжково-ілюстративної виставки гостей заходу ознайомили бібліотекарі Марія Зьомко та Тетяна Хованець. Увазі присутніх представили розділи експозиції. Література, презентована на виставці, перенесе допитливого читача до витоків українського державотворення, проллє світло на окремі події, історичні факти, які склали міцний фундамент для будівництва суверенної та неподільної України.

Щирим поетичним словом привітали Батьківщину з днем її народження і юні патріоти Тернопілля, які декламували зворушливі вірші, сповнені любові та надії на краще майбуття. Під час святкової  презентації прозвучала і Шевченкова поезія. Завершилося урочисте відкриття книжково-ілюстративної виставки спільною молитвою.

Довідково. Напередодні свята юні читачі принесли до книгозбірні власні патріотичні світлини, із яких створили оригінальну фото-виставку «Українець – це на все життя».