Вихід України з карантину через Covid-19: Уряд оприлюднив графік скасування обмежень (Відео, Графіка)

ф2Почати скасовувати карантинні обмеження, запроваджені в Україні через епідемію коронавірусу, Уряд може вже з 12 травня, якщо на той час підгтовані для прийому хворих з Covid-19 лікарні України будуть заповнені менш, ніж на половину, а стрімкого зростання нових випадків коронавірусу в країні не буде.

Про такі умови початку послаблення карантину в Україні повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він проінформував, що Кабінет міністрів України розпробив план виходу країни з карантину. План складається із 5-ти етапів, на кожному з яких Уряд запроваджуватиме певні послаблення обмежень. Так, перший етап передбачає, що в разі його запровадження можна буде, зокрема, відпочивати у парках, а також знову запрацює ряд підприємств сфери обслуговування.

Кожному з п'яти етапів послаблення карантину буде передувати 10-тиденний термін, впродовж якого контролюватиметься рівень захворюваності на коронавірус, що має знижуватись.

Покрокове запровадження розробленого Урядом плану виходу з карантину через коронавірус Кабмін показав у графіці.

ф1

Якщо всі 5 етапів виходу з карантину будуть втілені в життя, відповідно до передбаченого Кабміном графіку, то весь план виходу займе не менше 40-ка днів.

Читайте також: Кабмін продовжив карантин в Україні через коронавірус (Відео)

Чи почнеться вихід України з карантину 12 травня, до якого раніше Кабмін продовжив дію обмежувальних заходів, стано відомо вже наступного тижня за рівнем захворюваності на коронавірус після Великодня.

Більше подробиць про те, як саме Кабмін планує виводити Україну із карантину, - у сюжеті Факти тижня ICTV