Донецьк перейменують у Степано-Бандерівськ, – нова страшилка від російських ЗМІ

Московський телеканал «Звезда», який є рупором Міноборони РФ, почав розкручувати новий «інфоужастик» для жителів Донбасу. Телевізійники запевняють, що нібито Донецьк збираються перейменовувати в Степано-Бандерівськ, пише real-vin.com.

Читайте також: На Прикарпатті під декомунізацію потрапила навіть ковбаса «Московська»

До процесу декомунізації в Україні вкрай трепетно ставляться в Москві. Спочатку ряд пропагандистських російських ЗМІ «роздмухували» тему перейменування в Києві Московського проспекту на проспект Бандери С., потім ТВ «Звезда» повідомило, що на сайті президента Порошенка тільки-що зареєстрована петиція про перейменування Донецька. І підписав її всього один чоловік, мабуть, сам автор. (На прохання телеканалу “Звезда”?) Але і цього виявилося достатньо, щоб «роздути істерію».

Читайте також: Справу зроблено: Донбас декомунізували — Жебрівський

Нагадаємо, щоб президент розглянув петицію, вона повинна зібрати 25 тисяч підписів. І то це не значить, що він повинен втілити її в життя. Але оскільки назва «Донецьк» походить від річки Сіверський Донець, і не пов’язана з іменами людей, причетних до Компартії, то мова про зміну назви в середовищі громадськості ніколи не піднімалася.