Вибираємо сноуборд в інтернет-магазині TerraIncognita

Вибір такого непростого спортивного спорядження краще робити в перевіреній торговій точці. Професійні спортсмени воліють замовити сноуборд в каталозі нашого інтернет-магазину TerraIncognita. У нас представлена продукція топових виробників. Завдяки прямій співпраці з ними ми можемо гарантувати фірмове походження наших товарів, а також встановлювати на них мінімальні розцінки.

Як правильно вибрати і замовити сноуборд?

Найпростіше купити сноуборд, скориставшись консультацією фахівця. Але існує і простий звід правил, який допоможе розібратися у всіх нюансах вибору такого спорядження.

Призначення

Купівля сноуборду повинна дійснюватися під стиль і місце катання. Основні різновиди дощок з урахуванням зазначеного критерію такі:

Універсальний або All Montagne. Такий варіант підходить для ковзання по схилах будь-якого типу і на різних видах снігу. Придатний для здійснення елементарних трюків і стрибків. В основному такий сноуборд замовити рекомендується новачкам;

Фрістайл. Це дошка для вільного катання, яка передбачає виконання безлічі трюків, стрибків, що потребують упевненого катання і відмінного володіння своїм тілом. Такі сноуборди більш важкі, короткі і гнучкі. Їх форма називається твін-тип;

Фрірайд. Даний сноуборд призначений для катання в високих горах по втрамбованих трасах, по природному рельєфу. Від спортсмена потрібна відмінна фізична форма і високий рівень володіння сноубордом. Дошки — довгі і жорсткі.

Жорсткість

Щоб правильно вибрати і замовити сноуборд, в інтернет-магазині TerraIncognita потрібно ознайомитися з пропонованими варіантами жорсткості виробів. При цьому потрібно враховувати рівень катання покупця. Оцінка жорсткості може йти від 1 до 10. Чим вище коефіцієнт, тим жорсткіше сноуборд. Крім того, використовують спрощену класифікацію жорсткості:

Низька — для спортсменів початкового рівня катання і дітей;

Середня — для сноубордистів із середнім рівнем ковзання;

Висока — для сноубордистів з експертним рівнем катання.

Форма дошки

Підбирати сноуборд за формою потрібно з урахуванням призначення і стилю катання. Дошки можуть бути симетричними або зміщеними по жорсткості на хвіст або ніс. Від цього залежить фіксованість швидкості та інші параметри катання. Основні різновиди форми сноуборду:

Спрямований;

Твінтіп, True Twin;

Directional Twin.

Якщо вам потрібно якісний сноуборд купити недорого, найкраще зробити це в нашому інтернет-магазині TerraIncognita. Така покупка буде гарантовано успішною, а ваше катання — ефектним і безпечним.