Вибираємо чохол на Huawei: на що звернути увагу

Вибір чохлів для сучасних смартфонів різноманітний. Можна підібрати як лаконічні моделі, так і щось більш цікаве, з родзинкою. В процесі вибору варто спиратися не тільки на особисті переваги, але і на особливості телефону. Сьогодні ми розповімо, як підібрати чохол на huawei.

Які моделі чохлів популярні в даний час

Ринок аксесуарів для мобільних телефонів великий, тому визначитися з вибором буває складно. Однак найбільш популярними моделями чохлів і раніше залишаються:

  • чохол із силікону – завдяки тому, що він щільно облягає пристрій і погашає удари, апарат довгий час буде залишатися в тому ж стані, що і при покупці;
  • книжка – більш консервативний варіант. Відрізняється від попереднього тим, що дає захист не тільки задній частині корпусу, а й його екрану. Виготовляється з більш щільного і міцного матеріалу – штучної або натуральної шкіри. Всередині, в залежності від моделі чохла для huawei, може бути присутня рамка з пластмаси для прикріплення смартфона – в пази або на клейкий шар;
  • бампер. Такий різновид захисту охоплює тільки бічні грані корпусу мобільного пристрою – і екран, і задня кришка залишаються відкритими. Разом з тим бампер підноситься над корпусом, піднімаючи його над поверхнею і тим самим даючи захист від вологи. Такий чохол на huawei від WebAks підійде, якщо не хочеться ховати оригінальний дизайн смартфона;
  • накладка. Фіксується тільки на задній кришці пристрою, чим відрізняється від звичайного чохла. Основний матеріал – жорсткий пластик. Забезпечує захист задній кришці смартфона і його бічних панелей, при цьому не перекриваючи доступ до кнопок і камери.
225035d98d018f956b28cae66f7c113b.jpg

На що орієнтуватися при виборі

Перед покупкою чохла для Хуавей варто подумати, яка з наведених вище моделей буде вам найбільш комфортна. Важливо знати і розміри мобільного телефону - необхідно, щоб він сидів щільно і не спадав. В іншому випадку захист буде неефективним.

Матеріал чохла також має значення - черезчур жорсткий корпус може бути неприємним. Зверніть увагу на наявність прикрас - вони можуть виділити смартфон з натовпу, але велика кількість об'ємного декору давно перестала бути актуальною - в моді лаконічні моделі яскравих кольорів, з малюнками або без. Популярність набирають захисні накладки з намальованими на них сюжетами з відомих казок, тваринами і т.д.

472fd132012410e6125b02e6b7091c46.jpg

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати чохол на будь-яку модель смартфона Хуавей. Для вибору досить вказати модель телефону, його розміри, побажання щодо того, який вигляд повинен мати захист. У каталозі нашого сайту представлений широкий асортимент чохлів на будь-який смак. Доставляємо замовлені товари по всій Україні. Гарантуємо отримання якісної продукції для смартфонів.