Вибухи і дим: після сутичок під судом у справі Шеремета поліція відкрила нову справу (Відео)

За фактом протидії правоохоронним органам під Шевченківським райсудом Києва поліція столиці відкрила кримінальне провадження.

Про це повідомляє ГУ Нацполіції Києва.

“Відділом дізнання Шевченківського управління столичної поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 343 ККУ “Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця”, – повідомили правоохоронці.

Як повідомляє ТСН, Шевченківський райсуд Києва 21 жовтня не відпустив з-під варти підозрюваного у вбивстві Шеремета Андрія Антонека. Це обурило активістів і вони почали перекривати дорогу біля суду, щоб не випустити автозак і арештованим. Біля суду почали лунати вибухи, В ході прротистояння з поліцією сталися сутички.

За повідомлленням поліції, активісти кидали в правоохоронців каміння, підпалювали димові шашки, було чути вибухи петард.

“На прохання поліцейських припинити протиправні дії активісти не реагували… Аби забезпечити проїзд службового транспорту правоохоронці відтіснили блокувальників та зробили коридор для проїзду спецавтомобіля”, – заявили в поліції, запевняючи, що правоохоронці діяли в рамках закону.

Більше подробиць – у відео поліції Києва і сюжеті ТСН