Вибух розніс шкільну котельну на цеглини: з’явились версії причини НП (Відео)

Вибух зруйнував котельню дощенту. Фото – Нацполіція

Котельня школи на Волині вибухнула під час перерви, коли повз неї до їдальні мали іти учні молодших класів. Дивом ніхто із 64-х школярів та 18 педагогів школи не постраждали.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Волинській області, вибух на території школи в селі Прохід пролунав 29 листопада близько 11 години. Внаслідок вибуху котельня зруйнована повністю. Пожежі після вибуху не було.

Як повідомляє ТСН, у котельні працювали два газові котли, несправностей яких під час недавньої перевірки газовики не виявляли. За 20 хвилин до вибуху роботу котельні перевіряв відповідальний працівник школи. Запаху газу в будівлі котельні він не відчув. Керівництво школи запевняє, що працівник він відповідальний і в  котельні школи працює не перший рік. 

Проведена поліцією експертиза вже підтвердила, що оператор котельні на роботі був тверезим.

Фахівці не виключають, що вибух прогримів через несправність обладнання котельні. Могла статись раптова розгерметизація.

Зараз причину НП встановлюють фахівці в рамках відкритого поліцією кримінального провадження. Через відсутність опалення в школі дві сотні її учнів переведені на дистанційне навчання.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН