Вибух у Росії: пошкоджено кілька будинків, є потерпілі (Відео)

bd4b19e5b9d7f1f625df429059e7c176Сьогодні вранці в Ставропольскому краї вибухнула вантажівка, яка перевозила хімікати.

В результаті вибуху одна людина серйозно постраждала, ще кілька людей звернулися в місцеву лікарню з отруєнням продуктами горіння, повідомляє Діалог.

Машина перевозила пластикові каністри з акриловим розчинником. Відзначається, що постраждалий від вибуху чоловік був відкинутий ударною хвилею на 10 метрів. Зараз він госпіталізований в лікарню. Лікарі діагностували опіки першого та другого ступенів, контузію,  отруєння продуктами горіння.

«Стан середнього ступеня тяжкості. Він був у себе на подвір’ї. Його ударною хвилею відкинуло. У нього опік ліктьових згинів. Його госпіталізували в крайову лікарню », – заявило джерело в місцевій лікарні.

Також до медиків з отруєнням продуктами горіння звернулися співробітники УМВС та ППС Ставропольського краю, які працювали на місці НП.

Також відомо, що вибухом були пошкоджені будинки, розташовані поблизу траси - в них були вибиті вікна, а також пошкоджено стіни і дахи.

Причиною події стало загоряння гальмівних колодок вантажівки. Причому в той момент в машині знаходилися двоє підприємців - громадянин Туреччини.

«Вони везли акриловий розчинник з Верхнього Ларса в Омськ для продажу. До моменту вибуху вони встигли відчепити причіп з хімічними реагентами і від'їхати на безпечну відстань », - заявили в ФСБ Ставропольського краю.

Застереження: у відео – ненормативна лексика!