Вибори мерів на Тернопільщині: порошенківці перемогли не у всіх райцентрах

vibori-6У чотирьох райцентрах Тернопілля вчора, 25 травня, обирали міських голів. Наразі ІА «7 Днів-Україна» має лише попередні дані голосування краян.

Читайте також. Тернопілля: голосування за міських голів і голів селищних рад – мляве (Відео)

Міським головою Зборова вочевидь стане Леонід Білик. Пан Білик, як повідомляють у соціальних мережах жителі райцентру, випередив свого найближчого конкурента Павла Борисюка від партії “УДАР”, майже на 1000 голосів.

Новий мер Кременця – історик Роман Ванжула. Майданівця, побратиме Героя «Небесної сотні» Олександра Капіноса також вітають у соціальних мережах. Бажають успіхів у роботі та процвітання Кременцю!

Читайте також. Сьогодні на Тернопіллі обирають мерів чотирьох районних центрів

– Вибори закінчилися, результати, хоча й не офіційні відомі, тому передвиборчі обіцянки мали б замінитись справами, – пишуть кременчани. – Думаємо, всі чекають від нової влади змін тільки на краще, незалежно від того, хто за кого голосував…

Друге місце у перегонах отримав діючий секретар міської ради Кременця Сергій Сімчук, який отримував підтримку від штабу Петра Порошенка.

Натомість 35-річний представник ВО “Свобода” Андрій Старух переміг на виборах міського голови Монастириська. Кажуть, молодий чоловік набрав понад 40% голосів, значно випередивши конкурентів. Друге і третє місце посіли самовисуванці Володимир Марчук і Микола Дудра.

Читайте також. Тернопіль голосує без черг і значних порушень – явка дивує експертів (Фото, Відео)

Депутат районної ради від “Фронту змін” Роман Полікровський, за попередніми даними, виграв вибори мера Збаража. Він йшов на вибори як самовисуванець, однак за підтримки штабу Петра Порошенка. Друге місце посів також самовисуванець, теперішній в. о. мера Роман Адамович. Він поступився переможцю понад 300 голосів.