“Виборчі дільниці охоронятимуть не лише міліціонери”, – Руслан Балик (Відео)

PA200010-n1274 працівників міліції забезпечуватимуть громадський порядок на виборчих дільницях Тернопільщини під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня.

До кінця місяця силовики працюватимуть у посиленому режимі. Причому візьмуться до такої роботи, як тільки на дільниці завезуть бюлетені.

Також у день виборів до охорони дільниць залучать близько 1200 членів громадських формувань, волонтерських організації тощо. Причина – кадровий брак у лавах правоохоронців, а також – ротація частини бійців на сході України.

Читайте також. “26 жовтня ми обиратимемо право на вільне, заможне життя нас і наших дітей” – Василь Хомінець

Тож допомогти міліції зголосилися ВО «Автомайдан», Самооборона Майдану Тернопільщини та інші осередки. Про це повідомив заступник начальника УМВС у Тернопільській області – начальник міліції громадської безпеки Руслан Балик 20 жовтня на прес-конференції в обласному управлінні МВС.

- На Тернопільщині – єдиній області в Україні, цілодобово працює «гаряча лінія» - «Вибори-2014», - каже він. - Щодо усіх фактів порушення виборчого законодавства жителі області мають змогу повідомити за номером  (0352) 25-19-73.

Руслан Балик також повідомив, що в краї зафіксовані наразі лише 6 повідомлень про порушення виборчого законодавства. І це при тому, що в інших регіонах – сотні. Власне, було їх набагато більше на Тернопіллі і під час минулих виборів. Правоохоронці вважають, що у нас немає підґрунтя для такого роду порушень. Втім, розбиратися із ними – готові.

Руслан Балик підкреслив, що міліція – поза політикою. Правоохоронці на дільницях лише виконуватимуть свої обов’язки із забезпечення охорони громадського порядку. У виборчий процес вони втручатися не будуть.

Софія Левицька