Під Вуглегірськом сили АТО ліквідували 25 уральських десантників

3c687b09618f86396390197271e2cfefГанебну для російської зброї інформацію повідомили самі ж росіяни. Щоб зупинити втікачів знадобилися радикальні спецзаходи. Російське командування почало заохочувати війська до битви за допомогою заградзагонів.

Українська артилерія нанесла потужний удар по атакуючим підрозділам 31-го окремого десантно-штурмового батальйону ВДВ Міноборони Росії. Про це довідався з радіоперехоплень блогер Олег Ярчук.

Втративши 25 убитими та пораненими уральські десантники не витримали, та побігли геть. Зупинив втікачів загороджувальний загін дзержинців.

Дивізія ім. Дзержиського МВС Росії є елітарним підрозділом, що забезпечує охорону перших осіб Кремля з часів залізного Фелікса. У військових діях участь майже ніколи не брала. Її планида: охоронні, церемоніальні та каральні функції. Схоже на те що російське командування повертається до сумнозвісної практики заградзагонів НКВС часів Великої вітчизняної війни.

Тим часом українські вояки у Вуглегірську демонструють зовсім інший приклад поведінки, не жаліючи себе і міцно тримаючи ворога.

Всього російські кадрови частини за минулу добу в районі Вуглегірська втратили 43 вбитими, 103 пораненими та 6 зниклих без вісті.