Втрати Росії у Сирії зросли до “масштабу катастрофи” (Аудіо)

Вагнер груз 200 Сирия картинкаВтрати російських найманців у Сирії внаслідок авіаудару у відповідь по військах Асада військ коаліції на чолі зі США 7 лютого складають убитими понад 600, 150 поранених “іхтамнєтів” уже доправили в госпіталі Росії.

Про це повідомляють у мережі російські джерела, близькі до приватної військової компанії “Вагнера”.

Читайте також: Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

Офіційна Росія традиційно про такі значні втрати мовчить, заявляючи, що кадрових російських військових в районі авіаудару не було, там були начебто тільки сирійські військові, що воюють на стороні Башара Асада.

Читайте також: «Гарматне м’ясо» для війни у Сирії Росія набирає з бойовиків «ДНР» і «ЛНР» — Стрєлков розповів подробиці

Тим часом у повідомленнях тих, хто спілкувався з учасниками ПВК “Вагнера”, які потрапили під удар 7 лютого в долині Євфрату, йдеться про втрати, кількість яких зростає.

Читайте також: Половина особового складу: Стрєлков повідомив про грандіозні втрати російських найманців у Сирії

Так, колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков заявив, що втрати мають “масштаби катастрофи”. За його оновленими даними, 7 лютого внаслідок авіаудару у відповідь на спробу російських найманців військовою атакою “віджати” нафтову ділянку загинули 644 “іхтамнєти”. Стрєлков зазначив, що дані ці неперевірені, однак і особливих підстав їм не вірити нема. Раніше Стрєлков повідомляв про 200 убитих.

Читайте також: Стало відомо, куди Росія зараз перекидає з Донбасу і Сирії своїх військових найманців

ф1

Російський аналітик Анатолій Несміян, відомий як блогер-прихильник “руского міра” за псевдонімом “Ель Мюрід”, підтверджує, що плацдарм на лівому березі Євфрата, який утримували війська ПВК “Вагнера”, обстрілювали і наступного дня, відтак втрати серед російських найманців можуть тільки зростати.

ф2

Читайте також: «Два КамАЗи трупів»: з’явились подробиці, як Росія зазнала потужних бойових втрат у Сирії

Інше джерело повідомило, що з Сирії у Росію літаками привезли півтори сотні поранених “іхтамнєтів”: першу партію доставили в госпіталь у Москві, дві інших – у госпіталь Санкт-Петербурга.

ф3

Російські сепаратисти-найманці зазначають у дописах, що втрати російських найманців у Сирії цього разу такі великі, що попри замовчування Кремля, “Масштаб катастрофи”, як назвав це Стрєлков, все-таки вийде назовні і вже за тиждень-два стануть відомі точніші втрати ПВК “Вагнера” в Сирії.

В опублікованих радіоперехопленнях ті, хто спілкувався з учасниками ПВК “Вагнера”, що потрапили під обстріл, кажуть, що в “іхтамнєтів” шансів вижити і вціліти практично не було.