Автор олімпійського рекорду в Токіо Михайло Романчук здобув для України четверту медаль Олімпіади-2020 (Фото)

Михайло Романчук після “бронзового” запливу на Олімпіаді-2020. Усі фото – НОК України

Автор олімпійського рекорду плавець Михайло Романчук сьогодні здобув для України четверту бронзову медаль Олімпіади-2020.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, Романчук став третім у фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем.

Читайте також: Український спортсмен встановив олімпійський рекорд у Токіо

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", у півфіналі Олімпіади в Токіо у цій дисципліні Романчук встановив олімпійський рекорд: 800 метрів вільним стилем проплив за 7 хвилини 41 цілу і 28 сотих секунди.

Результат Романчука ну фіналі Олімпіади сьогодні був гіршим на 1 цілу 5 сотих секунди. Це дозволило стати олімпійським чемпіоном плавцю з США, а "срібло" Олімпіади-2020 здобув італійський плавець.

"Український плавець, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборює бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем! У фіналі наш співвітчизник показав час 7.42,33. Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов у фіналі став шостим (7.45,11)", - повідомляє НОК України.

Сам Романчук заявив, що щасливий стати олімпійським призером і на свій старт 30 липня на Олімпіаді в Токіо на дистанції півтора кілометри налаштований по-бойовому.

"До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6-ти років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього нічого цього б не було... Це був надзвичайно складний і незвичний фінал. Я дуже сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили. Буду готуватися до старту на 1500 метрів", - сказав бронзовий призер Олімпіади-2020 Михайло Романчук.