Встановили особу підозрюваного у вбивстві Нємцова, який підірвав себе в Грозному

Фото - РБК
Фото – РБК

Підозрюваний у вбивстві Бориса Нємцова, який підірвався на гранаті 7 березня в Грозному (Чечня), опізнаний як Біслан Шаванов. Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на джерело, близьке до МВС Чечні. Наголошується, що цю інформацію також підтвердив співрозмовник в Радбезі Інгушетії.

“Шаванов проживав у Грозному і ніколи не значився в списках розшукуваних за вчинення будь-яких злочинів. Орієнтування на нього прийшло з Москви”, – уточнив співрозмовник видання.

Офіційного підтвердження, що чоловік є фігурантом кримінальної справи про замах на Нємцова, поки не надходило. Самопідрив стався у квартирі в будинку по вулиці Льва Яшина в Грозному при спробі затримання. Затримуваний кинув одну гранату в бік оперативників, а іншою – підірвав себе. Він загинув на місці.

Читайте також. У Грозному з боєм брали підозрюваного у вбивстві Нємцова, чеченець підірвав себе гранатою

Загалом у справі про вбивство Нємцова було затримано п’ять осіб: Заур Дадаєв, Анзор Губашев, Шагіт Губашев, Рамзан Бахаєв, а також Тамерлан Ескерханов.

Читайте також. Всіх п’ятьох підозрюваних у вбивстві Нємцова суд взяв під варту. Один із них зізнався

Нагадаємо, російський опозиціонер Борис Нємцов був убитий чотирма пострілами в спину 27 лютого на Великому Москворецькому мосту в столиці РФ. Сьогодні суд заарештував до 28 квітня 5 підозрюваних в його вбивстві. Один із підозрюваних – Заур Дадаєв – у у вбивстві, за словами судді, зізнався. Решта четверо арештованих своєї провини не визнають і участь у вбивстві російського опозиціонера заперечують.